languages

Környezetvédelmi vetélkedőn jártak diákjaink

2019. 01. 24., 13:04

Környezetvédelmi tanulmányi versenyt szervezett a Gyöngyösi Károly Róbert Campus Agrártudományi- és Környezetgazdálkodási Intézete az Öko-Klub hallgatóival közösen.


A vetélkedőn 10.G osztályunk két csapata vett részt. A verseny rendhagyó volt, mivel a feladatok megoldásához a csapatok segédeszközt is használhattak, például okostelefont. A szervezők célja ezzel az volt, hogy az információ szelektálására és kritikus gondolkodásra ösztönözzék a fiatalokat. A verseny idén kifejezetten népszerű volt a diákok körében, gyöngyösi, mátrafüredi, jászárokszállási, jászapáti, hatvani és aszódi középiskolák csapatai is jelentkeztek. 7 intézmény 45 diákja mérte össze tudását a január 21-én megrendezett vetélkedőn.

A vetélkedőn készült képeket ide kattintva tekinthetitek meg.

Ezúton is köszönjük lelkes tanulóinknak, hogy képviselték iskolánkat a vetélkedőn!

Infoblokk.jpg


Júniusi

programok


LEGFRISSEBB HÍREINK

Véletlenszerű képek 

Videók

Külkapcsolataink

testvriskolk_2012.jpg

Oldal megtekintések

Bejelentkezés © Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum | Média ajánlat | Oldaltékép

logók