languages

 

EREDMÉNYEINK A 2012/2013-AS TANÉVBEN

 

Városi leány középiskolás röplabda torna
Gyöngyös, 2013. április 8.


III. helyezés


A csapat tagjai:

Molnár Vivien 9.E
Kis Dóra 9.C
Szécsényi Enikő 9.A
Sand Patrícia 10.C
Nagy Cintia 10.A
Ecsedi Vivien 10.A
Kovács Zsófia 10.A
Kovács Viktória 11.A
Freidenfeld Diána 12.A
Mayer Alexandra 12.A

           

P4080020.JPG

 


 


TISZK-faktor
Nyíregyháza, 2013. március 8.


Matus Nikoletta 12.B - l. helyezés
Vas István - Az új Tamás c. versével

Szabó Cintia 11.B - ll. helyezés
Adel - Styfall c. dalával ill. Petőfi Sándor - Szülőföldem c. versével

Jánoska Erika és Demény Márton 12.B - lll. helyezés
  Mezőségi táncok

 



Implom József  helyesíró-verseny
megyei forduló
Eger, 2013. január

 

Nagy Evelin 10.E – 2. helyezés

 

Csengeri Nikolett 13.C – 6. helyezés

 

Felkészítő tanár: Petróné Rappensberger Erika

Kp_026.jpg

 Nagy Evelin balra és Csengeri Nikolett



Úszó Megyei Diákolimpia
Gyöngyös


A „B” kategóriában versenyezve a következő eredményekre lehetünk büszkék:

 

100 m gyorsúszás - Mozsár Stefánia 10.B - I. hely

 

100 m gyorsúszás - Varga Dorina 12.G – V. hely

 

100 m hátúszás - Fehér Tímea 11.G – I. hely

 

100 m mellúszás - Fehér Tímea 11.G -  II. hely

 

100 m mellúszás - Varga Dorina 12.G – IV. hely

 

4x50 m gyorsváltó- Fehér Tímea, Varga Dorina, Nagy Ivett, Mozsár Stefánia összeállítású csapat - II. hely

 

DSCF7063.JPG

DSCF7060.JPG


Leány Kézilabda Megyei Diákolimpia
Gyöngyös

2. helyezés


A csapat tagjai:
Hajdara Petra, Lemberger Rita, Lövei Anita,Szeles Mónika, Rácz Tamara,Csepregi Cintia, Szabó Kata,Kiss Kitti,Barcsik Zita, Sipos Anna,Hornyák Fruzsina, Juhász Fatime,Dózsa Boglárka, Pásztor Orsolya és Rácz Petra.

Felkészítő tanárunk: Szabó Katalin tanárnő

 DSCF6651.JPG


Szavalóverseny
Lőrinci, 2012.12.10. 

 1. hely
Matus Niki 12.A 

 2. hely
Pető Martin 11.E



 "Hát akkor szüret..." hagyományőrző verseny
Eger, 2012.10.19


EZÜST érem + 2 különdíj (borkorcsolyatálért, a népi hagyományőrzésért). 

A csapat tagjai: 
Mák Robert, Romfa Viktor, Szepes Tamás, Kovács Gellért. 

Felkészítő tanár: Nagy Zoltán




SPAR MARATON Futófesztivál
Budapest, Népliget - Felvonulási tér
2012.10.07.

Staféta váltó női (3 fő fut 42.135 km-t) 
30 csapatból a 20. előkelő helyezés
Szabó Katalin - testnevelő tanár
Varga Dorina 12.G 
Rácz Petra 12.B

Ekiden váltó ffi (5 fő fut 42.135 km-t) 
663-ból 215. helyezés
Koczka Tamás 12.F 
Kajos Tibor 11.F
Zsákai Máté 10 G
Deák Martin 9.C
Fodor Gergő 12.A 

Maratonka (3.5 km-es futás)  44 fő diák ill. 3 fő tanár induló:
Kovács Zsuzsanna, Fodor Judit, Bardi István (nem volt mérés) 



A vidéki iskolák között 3. helyezést értünk el a létszám és az eredmények alapján és
75 000 Ft értékű Spar utalványt nyertünk!


EREDMÉNYEINK A 2011/2012-es TANÉVBEN

 

 

Szakiskolások Közismereti Tanulmányi versenye

Regionális döntőbe jutott:

Irodalom, nyelv és helyesírás: 

Név

Osztály

Felkészítő tanár

Csépe Alexandra

10.E

Ludányi Lászlóné

Nagy Evelin

9.E

Petróné Rappensberger Erika

Nagy Vivien

10.E

Ludányi Lászlóné

Simon Réka

9.E

Petróné Rappensberger Erika

Matematika – Fizika: 

Név

Osztály

Felkészítő tanár

Fekete Vanda

10.E

Eniszné Holecz Krisztina

Laczkó Anna

9.D

Bardi István

Takács Bence

10.E

Eniszné Holecz Krisztina

Számítástechnika: 

Név

Osztály

Felkészítő tanár

Oláh Gábor

9.D

Eperjesiné Gabriella

Szepesi Ádám

10.D

Kovács Zsuzsanna

Történelem: 

Név

Osztály

Felkészítő tanár

Fejes Katalin

10.E

Eperjesiné Gajdóczki Edina

Sándor Bence

10.E

Eperjesiné Gajdóczki Edina


Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Országos döntő
6.hely

Kereskedő:

Név

Osztály

Felkészítő tanár

Huszár Alexandra

14.B

Czibolyáné Nagy Anna, Kosztyáné Magyari Ágnes

 

 

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Országos döntő
2.hely

 

Vendéglős: 

Név

Osztály

Felkészítő tanár

Patrovics Tamás

14.V

Ács Csaba, Kecskés László

 

Birkafőző-verseny
Jászárokszállás, 2011.07.09.

I. helyezés 

Koós Gergő (12.E) és Gressai Nikolett (13.C)
osztályos tanulók


EREDMÉNYEINK 2010/2011-es TANÉVBEN

 

 

III. helyezés 

Molnár Gergő
12.E

 

"Jöjj el szabadság!"

Területi versmondó verseny
Hatvan, 2011.03.31.

I. helyezés 

Matus Nikolett


 


 

Országos Alpesi Sí Diákolimpia eredményei
Óriás műlesíklás
Név Osztály Korcsoport

Helyezés

Sipos Anna

10.E

VI.

III.

Győri Gréta

10.B

V.

IV.

Gubola Roland 11.C V.

VI.

Heves Megyei Alpesi Sí Diákolimpia eredményei

Óriás műlesíklás

Név Osztály Korcsoport

Helyezés

Gubola Péter 9.B V.

II.

Gubola Roland 11.C VI.

II.

Győri Gréta 10.B V.

III.



 

 

2010/2011-es tanév OSZKTV eredményei
Matematika- fizika
Név Osztály Regionális Országos indulók száma
Boros Dániel  9.E 1. 9. 1778
Bagó Gergő  10.E 5. 46.
Várhegyi Miklós 10.E 8. 69.
Fekete Vanda  9.E 10. 81.
Juhász Dániel  9.E 13 100
Magyar nyelv és irodalom
Név Osztály Regionális Országos indulók száma
Bana Júlia  10.E 3. 56. 1290
Szabados Enikő  9.E 8. 88.
Kulyó Kinga   10.E 10. 96.
Bata Eszter  10.E 13. 104.
Történelem
Név Osztály Regionális Országos indulók száma
Kovács Richárd  10.E 8. 73. 1111

 

 

Egyéni összetett versenyben VI. korcsoportban:
II. helyezés 

Koczka Tamás 12.D

Egyéni összetett versenyben V. korcsoportban:
III. helyezés 

Ács Áron Anthony 11.C

Csapatversenyben:
III. helyezés 

A csapat tagjai:
Ács Áron Anthony 11.C, Koczka Tamás 12.D, Paulik Márk 11.C, Pilinyi Tamás 11.E, Zsákai Máté 9.C

 


 

Nemzetközi fotóverseny

FIAP ezüst medál

Archaikus kategória: A kanál című kép

Szűcs Bernadett 
9.B.


Szakiskolások angol nyelvi tanulmányi versenye

a 9. évfolyam számára kiírt versenyen:

I. hely

II. hely 

Kovács Viktória 
(9.D osztály
)

a 10. évfolyam számára kiírt versenyen:

III. hely 

Bana Júlia 
(10.E osztály
)

Felkészítő tanár:
Borbélyné Remes Zsuzsanna

"Hát akkor szüret" vendéglátós verseny
Eger, 2010.10.29.

 


 


Csuhay Lili 
(9.D osztály
)

EZÜST érem 

A csapat tagjai:
Sultis Bernadett 12.E, Borók Péter 13.E, Hegedűs Róbert 13.E, Farkas Dávid 13.E


Felkészítő tanárok:

Nagy Zoltán, Patkós Istvánné


A csapat versenymunkája



Helytörténeti vetélkedő

Gyöngyös, 2010.10.21.

 

II. hely


A csapat tagjai:
Bozsik Martin, Kis Virág, Mészely Szilvia, Mazuk Patrícia 13.C osztálos tanulók


Felkészítő tanár:

Eperjesiné Gajdóczki Edina

 

 

Kyokushin karate
Muzsla, 2010.10.02.

I. hely


Csetneki Anna

Kyokushin karate
Kiskunmajsa, 2010.09.25.

I. hely


Csetneki Anna

 



"FOOD teszt" regionális tanulmányi verseny
Eger, 2010.09.24.

IV.hely

Bata Bernadett, Sipos Anna, Németh Alexandra, Tolmácsi Fanni 11.C

Felkészítő tanár:
Hornyánszkyné Pál Erzsébet

 

A csapat tagjai és projektmunkájuk

 


 

Országos katasztrófavédelmi verseny
Zánka, 2010.09.17-18.

I.hely

A városi csapat tagja:
Faragó Nikolett

 


 

 

"Teremnégypróba"
Városi Középiskolás Atlétikai Bajnokság
Gyöngyös, 2011.02.08

 

PELIKÁN KUPA
Pelikán Kupa, Szakács verseny
Szolnok, 2011.04.09.
 

PARTNEREINK:

ecdl_logo.jpg HKIK_log.jpg NKIK_log.jpg BKIKlog.png JNSZKIK_kicsi.jpg gyngyszv_fsz_log.jpg gla_log_gif.gif kekes.gif hotel-residence-ozon-superior-logo.png lifestyle-hotel_logo_220x200.png 000009490_grandhotel_galya_logo.jpg.jpg

Infoblokk.jpg


Novemberi

programok


LEGFRISSEBB HÍREINK

Véletlenszerű képek 

Videók

Külkapcsolataink

testvriskolk_2012.jpg

Oldal megtekintések

Bejelentkezés © Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum | Média ajánlat | Oldaltékép

logók