languages

Eseménynaptár

Dátum

Esemény

felelős

Augusztus-szeptember

Augusztus 20.

Csodák Palotája, Szent Jobb körmenet és Tűzijáték Budapesten

Szabó Katalin, Molnárné Somoskőy Réka, Patakiné Buzás Szilvia

Augusztus 21.

830 Alakuló értekezlet

1000-1200 felkészítés a javítóvizsgára

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Eniszné Holecz Krisztina

Felkészítő szaktanárok

Augusztus 22.

900-1100 Gólyatábori megbeszélés a tanulók és kollégák számára

Nádudvari Klára, Szabó Sándor Miklós

Augusztus 23.

1000-1200 Felkészítés javítóvizsgára

Eniszné Holecz Krisztina

Felkészítő szaktanárok

Augusztus 23.

KAPI intézményvezetői értekezlet Budapesten

KAPI

Augusztus 26.

730 Tájékoztatás a javítóvizsgáról pedagógusoknak

800 Javítóvizsga

1300 Nevelőtestületi értekezlet a javítóvizsga eredményeiről

1400 Eredményhirdetés

Eniszné Holecz Krisztina

vizsgáztató tanárok

Augusztus 22-30.

Munkaközösségi értekezletek

munkaközösség-vezetők

Augusztus 29-30.

Gólyatábor Sástón

Nádudvari Klára,

Szabó Sándor Miklós

Augusztus 31.

Felkészítés az ERASMUS+ keretében utazóknak

Makláriné Baksa Anita

Szeptember 2.

 

800 Ünnepélyes tanévnyitó az iskola udvarán

900- 945      osztályfőnöki óra 955-1040  osztályfőnöki óra

1100-1135   Veni Sancte  tanévnyitó szentmise a Szent Bertalan templomban

1150-1225  osztályfőnöki óra

1300 Tűz-Munka Balesetvédelmi oktatás minden dolgozónak

1400 Tanévnyitó értekezlet a pedagógusoknak

 

Osztályfőnökök

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

 

Szeptember 5.

Jelentkezés az október-novemberi szakmai vizsgákra

Géczi Zsolt

 

Szeptember 2-6.

Tankönyvosztás

Vőfélyné Bodonyi Ibolya

 

Szeptember 3-6.

Iskolakezdés másképpen programsorozat a 9. évfolyamnak

Tasi Ágnes

9. évfolyamos osztályfőnökök

Szeptember 9.

Munkaközösségi munkatervek leadása

Munkaközösség-vezetők

Szeptember 10.

1500 Végzős osztályfőnökökkel megbeszélés (szalagavató, ballagás)

Ombódiné Madai Judit

Szeptember 10.

Intézményvezetői értekezlet Budapesten

MMSZ Iskola Alapítvány

Szeptember 11.

Szülői értekezlet a végzős évfolyamoknak

Végzős osztályfőnökök

Szeptember 12.

Nevelőtestületi értekezlet

Az év feladatai

Találkozás a pedagógiai módszertani szakértővel

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

 

Szeptember 14.

Gyöngyösi Szüreti Napok és Fehérbor Fesztivál

XIII. Görgényi László Szüreti Főzőverseny

Géczi Zsolt

Balogh Erika 

Szeptember 15.

1400 Tanmenetek feltöltési határideje

munkaközösség vezetők

Szeptember 15.

Kréta feltöltése

Tanulói-tanári ügyelet megszervezése

Hátrányos és veszélyeztetett helyzetű tanulók felmérése

Eniszné Holecz Krisztina

Ombódiné Madai Judit

Nádudvari Klára

 

Szeptember 18.

Városi DSB ülés

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Szeptember 19.

1400 DÖK alakuló ülés

Gólyaavató előkészítése

Szabó Sándor Miklós

Szeptember 19.

16.30 Összevont szülői értekezlet, a 9. évfolyamnak.

17 00 Szülői értekezletek a felsőbb évfolyamoknak

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda

osztályfőnökök

Szeptember 20.

Szüreti futóverseny

Szabó Katalin

Szeptember 20.

Intézményi munkaterv leadása

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Szeptember 22.

Fájdalmas Szűzanya búcsú a Ferences templomban

 Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Vendriczki Róbert

Szeptember 23.

„Kömlei Károly Emlékfutás”

Kelemen Erzsébet

Szeptember 24.

Erasmus+ eredmények hatékony kommunikációja” disszeminációs tréning a Tempus Közalapítvány szervezésében

Makláriné Baksa Anita

Szeptember 25.

ERASMUS+ kiutazás Németországba

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Szeptember 25-29.

Monitoring látogatás Németországban

ERASMUS+

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Szeptember 26.

17.30 SZMK alakuló ülés

Munkaterv elfogadása

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Ombódiné Madai Judit

Szeptember 27.

1300 Gólyaavató

Borbélyné Remes Zsuzsa

10. évfolyamos osztályfőnökök

Szeptember 30-október 3.

A világ legnagyobb tanórája

Virág Katalin, Szabó Katalin, Ombódiné Madai Judit

Szeptember

Vers-és novellaíró pályázat meghirdetése

Perlaki Krisztina,

Makláriné Baksa Anita

Szeptember

Házi bajnokság beindítása

Molnárné Somoskőy Réka

Szeptember

Gólya atlétika

testnevelők

Szeptember

Bemeneti tesztek írása

munkaközösség-vezetők

Október

Október 1.

A Zene Világnapja

DÖK

Október 1.

Diákolimpia ügyességi csapatbajnokság

Kelemen Erzsébet

Október 1-4.

Utazás a Vajdaságba a Határtalanul program keretében

Eniszné Holecz Krisztina (11.G)

Október 2.

„Tálaljuk a Kerit!”

Balogh Erika

Október 3-4.

Városi DÖK képzés

Szabó Sándor Miklós

Október 4.

Aradi Vértanúk Emléknapja

Virág Katalin

Október 4.

ERASMUS+ kiutazás Ausztriába

Herczeg Zsoltné, Szabó Katalin

Október 4.

Assisi Szent Ferenc ünnepe

Szentmise a Ferences templomban

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Október 5.

„Lombhullató túra”

Pernyészné Henter Katalin

Október 7.

Aradi vértanúk emléknapja

megemlékezés

Virág Katalin

Október 9.

Általános iskolák intézményvezetésének és végzős osztályfőnökeinek fogadása

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Balogh Erika

Október 10.

Továbbképzés a KAPI szervezésében:

„ProbléMÁS gyerekek az oktatásban” – új utak és módszerek

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

 

Október 10.

Városi Középiskolás kispályás „Keri Kupa” labdarúgó torna

Juhász József

Október 11.

Pótló-és javító szakmai írásbeli vizsga

Géczi Zsolt

Október 15.

Pályaválasztási kiállítás Egerben

Géczi Zsolt

Október 17.

Nevelőtestületi értekezlet (szalagavató)

Ombódiné Madai Judit

Október 17.

Pótló-és javító szakmai gyakorlati vizsga

Géczi Zsolt

Október 18.

Pótló-és javító szakmai szóbeli vizsga

Géczi Zsolt

Október 20.

A középfokú iskolák a középfokú intézmények felvételi információs rendszerében

meghatározzák

tanulmányi területeiket, és rögzítik a felvételi eljárásuk rendjét tartalmazó felvételi

tájékoztatójukat.

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Október 21.

Time to move (egészségnap)

Szabó Sándor Miklós (DÖK)

Október 25.

Jutalomkirándulás az előző évben valamely területen kiemelkedően teljesítő diákoknak

Virág Katalin

Október 4.- 31.

Ausztriába utazó csoport utazása.

ERASMUS+

Herczeg Zsoltné, Szabó Katalin

Október 12. – november 8.

Olaszországba utazó csoport utazása.

ERASMUS+

Nádudvari Klára

Október 22.

1956-os forradalom

megemlékezés

Perlaki Krisztina,

Vendriczki Róbert

Október 24.

„Irány a középsuli” pályaválasztási nyílt nap (tanítás nélküli munkanap)

Munkaközösség-vezetők

Október

Bemeneti tesztek íratása

matematika, szövegértés, idegen nyelv

Munkaközösség-vezetők

Október

Őszi Könyvtári Napok a városi könyvtárban

Fehérné Benei Éva

Október

Lombhullató túra

 

Október

Helytörténeti verseny

Virág Katalin

Október

Túrázik a Málati Keri

testnevelők

Október

SPAR futás

Kelemen Erzsébet

Október

„Fair Play” labdarúgás őszi forduló

Molnárné Somoskőy Réka

Október

+Bemutatkozunk” az általános iskolák képviselőinek meghívása

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Október 26-október 31.

Őszi szünet

 

November

November

„Házhoz visszük a szakmát” program az általános iskolák számára

Szabó Sándor Miklós

November 13.

Magyar Szentek és Boldogok emléknapja

 

November 15.

Szalagavató ünnepség

Babus Mónika

Ombódiné Madai Judit

November 21.

Pályaválasztási kiállítás Hatvanban

Géczi Zsolt

November 27.

POK szakértő látogatása történelemből, az IKT eszközök használatához

Ombódiné Madai Judit

November 28.

Nevelőtestületi értekezlet (aktuális feladatok)

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

November 29.

Első adventi gyertyagyújtás

Humán munkaközösség

November

„Ciki a cigi” plakátkészítési verseny meghirdetése

Fehérné Benei Éva

November

Házibajnokság folyamatos szervezése

Molnárné Somoskőy Réka

November

Városi középiskolai DBS által kiírt versenyeken való részvétel

testnevelők

November

Diákolimpiai megyei elődöntők labdajátékokban

testnevelők

November

„Futsal” városi teremlabdarúgó tornán való részvétel

testnevelők

December

December 1.

Mellék-szakképesítések vizsgajelentkezés határideje

Géczi Zsolt

December 6.

Mikulás napja

DÖK

Szabó Sándor Miklós

December 6.

Második adventi gyertyagyújtás

Humán munkaközösség

December 7.

Tantárgypedagógiai nap (tanítás nélküli munkanap)

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

December 11.

A központi írásbeli felvételi vizsgát szervező intézmények jelentik a Hivatalnak a hozzájuk a

központi írásbeli felvételi vizsgákra jelentkezők alapján a feladatlapigényüket

Ombódiné Madai Judit

December 12.

Fogadóóra, tanár-diák-szülő konzultáció

Ombódiné Madai Judit

December13.

Harmadik adventi gyertyagyújtás

Humán munkaközösség

December 14.

Módszertani tréning (tanítás nélküli munkanap)

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

December 15.

SZTV, OSZTV jelentkezési határidő

Géczi Zsolt

 

December 20.

Negyedik adventi gyertyagyújtás

Humán munkaközösség

December 20.

Karácsonyi szentmise

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

December

Városi középiskolai DBS által kiírt versenyeken való részvétel

testnevelők

December

Kézilabda Diákolimpiai megyei elődöntők

Molnárné Somoskőy Réka

December

POK szakértő látogatása matematikából az élménypedagógiai módszerek alkalmazásához

Ombódiné Madai Judit

December 23-január 3.

Téli szünet

 

Január

Január 8.

NETFIT mérés kezdete

Molnárné Somoskőy Réka

Január 18.

Központi írásbeli felvételi vizsgák a kilencedik évfolyamra

Ombódiné Madai Judit

Január 22.

Magyar Kultúra Napja

Perlaki Krisztina

Január 23.

Pótló központi írásbeli felvételi vizsgák

Ombódiné Madai Judit

Január 24.

Osztályozó konferencia

Eniszné Holecz Krisztina

Január 30.

Félévzáró értekezlet

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Január

SZKTV, OSZKTV jelentkezési határidő

Eniszné Holecz Krisztina

Január

Környezettudatossági csapatverseny

Szabó Katalin, Nagy Tímea, Virág Katalin

Január

OSZKTV iskolai forduló

Eniszné Holecz Krisztina

Január

Házibajnokság értékelése, jutalmazás

Kelemen Erzsébet

Február

Február

Felkészítő tábor. Lengyelországba, Finnországba és Spanyolországba utazó csoport részére.

ERASMUS+

felkészítő pedagógusok, projektkoordinátor, résztvevő diákok

Február 2.

Új pályázat elkészítése, benyújtása.

ERASMUS+

Makláriné Baksa Anita

Február 3-7.

Angol és német nyelvű receptfordítási verseny

Farkas Csabáné

Herczeg Zsoltné

Február 5-6.

Szülői értekezletek

Ombódiné Madai Judit

Február 7.

Keri bál

Szabó Sándor Miklós (DÖK)

Február 14.

Valentin nap az idegen nyelvi órákon

szaktanárok

Február 14.

Valentin napi hagyományőrző leány röplabda torna

Pernyészné Henter Katalin

Február 15.

Szakmai vizsgára jelentkezés határideje

Géczi Zsolt

Február 15.

Érettségi vizsgára jelentkezés határideje

Ombódiné Madai Judit

Február 21.

A kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja

Humán munkaközösség

Február

OSZKTV regionális forduló

Eniszné Holecz Krisztina

Február

„Terem 4 próba” atlétikai középiskolai verseny

Kelemen Erzsébet

Február

BERZE Kupa röplabda torna

Pernyészné Henter Katalin

Február

Kosárlabda házi bajnokság

Kelemen Erzsébet

Február

Mellék-szakképesítések szakmai vizsgájának lebonyolítása

Géczi Zsolt

Február 24-március.13.

Szóbeli felvételi elbeszélgetések

Eniszné Holecz Krisztina

Március

Március 6.

nevelőtestületi értekezlet (pályaorientációs nap és diáknap előkészítése)

Géczi Zsolt

Szabó Sándor Miklós

Március 10.

Székely Autonómia Napja

Vendriczki Róbert

Március 13.

1848-49-es forradalom és szabadságharc

Perlaki Krisztina

Március 16.

A középfokú iskola eddig az időpontig nyilvánosságra hozza a jelentkezők felvételi jegyzékét

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Március 23.

Idegen nyelvi teadélután

Borbélyné Remes Zsuzsa

Március 25.

Pályaorientációs nap

Géczi Zsolt

Március 28.

Kapcsolj le te is! - Föld órája a Máltai Keriben

Virág Katalin

Március, április

Lengyelországba,

Spanyolországba és Finnországba utazás

ERASMUS+

Balogh Erika, Makláriné Baksa Anita, Kiss József Gábor, Kecskés László

Március

Monitoring látogatás Spanyolországban

ERASMUS+

Fenntartó és iskolavezetés

Március 30-április3.

Próbaérettségi idegen nyelvből

Borbélyné Remes Zsuzsa

Március

Mezei futóbajnokság

Kelemen Erzsébet

Március

Röplabda Diákolimpia megyei döntők

Pernyészné Henter Katalin

Március

Kézilabda Diákolimpia megyei döntők

Molnárné Somoskőy Réka

Március

Szintvizsgák a 9.D, 9.V1, 9.V2, 9.V3 osztályoknak

Géczi Zsolt

Március

IKT eszközök használatával kapcsolatos belső képzés

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Március

Regionális matematikai-logikai csapatverseny a szakközépiskoláknak a Keri szervezésében

Ombódiné Madai Judit

Március

Mini képzés (DÖK)

Szabó Sándor Miklós

Április

Április 1.

Diáknap

Szabó Sándor Miklós, DÖK

Április 2.

Fogadóóra, tanár-diák-szülő találkozó

Ombódiné Madai Judit

Április 6.

Tavaszi túra

Pernyészné Henter Katalin

Április 8.

A középfokú iskola igazgatója az ideiglenes felvételi rangsort a megküldi a Hivatalnak.

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Április 9- április 14.

Tavaszi szünet

 

Április 8.

Költészet Napja

Humán munkaközösség

Április 16.

Magyar Holocaust Emléknap

Humán munkaközösség

Április 16.

Nevelőtestületi értekezlet (ballagási előkészületek)

Ombódiné Madai Judit

Április 22.

A Föld Napja

Virág Katalin

Április 20-24.

Fenntarthatósági témahét

Ombódiné Madai Judit

Virág Katalin, Szabó Katalin

Április 24.

NETFIT mérés befejezése

Molnárné Somoskőy Réka

Április

Olvasás hete

Humán munkaközösség

Április

Szakmai szintvizsgák

Géczi Zsolt

Április

„Fair Play” labdarúgás tavaszi forduló

Molnárné Somoskőy Réka

Április 29.

Osztályozó konferencia (végzős évfolyamok)

Eniszné Holecz Krisztina

Április 30.

Ballagás

Babus Mónika

Ombódiné Madai Judit

Április 30.

Felvételt hirdető középfokú iskolák megküldik a felvételről vagy az elutasításról

szóló értesítést a jelentkezőknek és az általános iskoláknak.

Eniszné Holecz Krisztina

Április

Megyei atlétikai nyílt pályabajnokság

Kelemen Erzsébet

Április

24 órás vetélkedő

Virág Katalin, Szabó Sándor Miklós

Május

Május 4-től

Írásbeli érettségi vizsgák

Ombódiné Madai Judit

Május 4.

tanítás nélküli munkanap (magyar nyelv és irodalom érettségi)

Ombódiné Madai Judit 

Május 27.

Kompetenciamérés a 10. évfolyamon

Eniszné Holecz Krisztina

Május 28.

Nevelőtestületi értekezlet (országos mérések eredményeinek elemzése)

Eniszné Holecz Krisztina

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Május 29.

Pedagógusnap (tanítás nélküli munkanap)

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Május 29.

NETFIT eredmények feltöltésének határideje

Molnárné Somoskőy Réka

Május

Kimeneti tesztek megíratása

matematika, szövegértés, idegen nyelv

Munkaközösség-vezetők

Május

Országos Diákolimpiai döntők

testnevelők

Május

TeKeri (kerékpártúra)

DÖK, Szabó Sándor Miklós

Május-június

Szakmai vizsgák

Géczi Zsolt

Június

Június 1-4.

Nemzeti összetartozás

projekthét

Makláriné Baksa Anita

Június

„Trianon 100” rendezvényeihez kapcsolódóan helyi tárlat és könyvbemutató

Fehérné Benei Éva

Június

ERASMUS+ projekt lezárása

Makláriné Baksa Anita

Június 15.

Osztályozó konferencia

Eniszné Holecz Krisztina

Június 15-19.

Szóbeli érettségi vizsgák

Ombódiné Madai Judit

Június 22-24.

Beiratkozás

Eniszné Holecz Krisztina

Június 22.

Tanévzáró ünnepség

Makláriné Baksa Anita, Ombódiné Madai Judit

Június 23.

Tanévzáró értekezlet

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

Június-július

Vízitábor

DÖK, Szabó Sándor Miklós

Augusztus

Augusztus 20.

Szent Jobb körmenet

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta

 


PARTNEREINK:

ecdl_logo.jpg HKIK_log.jpg NKIK_log.jpg BKIKlog.png JNSZKIK_kicsi.jpg gyngyszv_fsz_log.jpg gla_log_gif.gif kekes.gif hotel-residence-ozon-superior-logo.png lifestyle-hotel_logo_220x200.png 000009490_grandhotel_galya_logo.jpg.jpg

Infoblokk.jpg


Október

programok


LEGFRISSEBB HÍREINK

Véletlenszerű képek 

Videók

Külkapcsolataink

testvriskolk_2012.jpg

Oldal megtekintések

Bejelentkezés © Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum | Média ajánlat | Oldaltékép

logók