languages

Az alábbi időpontokban szeretettel várjuk a kedves szülőket fogadóóráinkra:

 

Ssz.

Név

Oszt.f.

„A” hét

„B” hét

1.

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda

igazgató

 

Telefonos egyeztetés alapján

2.

Dravnyik Zsuzsanna

általános igazgatóhelyettes

 

Telefonos egyeztetés alapján

3.

Eniszné Holecz Krisztina

tanügyigazgatási igazgatóhelyettes

9.G

Telefonos egyeztetés alapján

4.

Géczi Zsolt

igazgatóhelyettes

 

Telefonos egyeztetés alapján

5.

Balogh Erika

10.V2

csütörtök 2. óra (Sóház)

csütörtök 2. óra (Sóház)

6.

Bitskey Anikó

12.Sz2B

kedd 3. óra

kedd 2. óra

7.

Borbélyné Remes Zsuzsa

12.Szé2A

hétfő 5. óra

péntek 6. óra

8.

Császár Zoltán

 

hétfő 2. óra

hétfő 2. óra

9.

Deczki Szilvia

 

hétfő 2. óra

péntek 4. óra

10.

Juhász József

 

kedd 7. óra

kedd 6. óra

11.

Eperjesi Gabriella

12.A

szerda 4. óra

kedd 5. óra

12.

Eperjesiné Gajdóczki Edina

 

szerda 4. óra

kedd 3. óra

13.

Faragó Katalin

9.A

kedd 4. óra

péntek 5. óra

14.

Farkas Csabáné

10.A

kedd 4. óra

péntek 5. óra

15.

Garai András

10.V1

péntek 4-5. óra

csütörtök 4- 5. óra

16.

Herczeg Zsoltné

12.Sz1

kedd 6. óra

hétfő 5. óra

17.

Hevér Jácint

9.V1

csütörtök 8. óra

csütörtök 8. óra

18.

Illés Anikó

13.VB

szerda 3. óra

csütörtök 4. óra

19.

Juhász József

 

hétfő 2. óra

szerda 4. óra

20.

Kecskés László

 

hétfő 4. óra

hétfő 2. óra

21.

Kelemen Erzsébet

 

péntek 2. óra

péntek 1. óra

22.

Kiss József Gábor

 

péntek 6. óra (Sóház)

szerda 2. óra (Sóház)

23.

Király Erzsébet

11.D

kedd 2. óra

kedd 5. óra

24.

Kodákné Laczik Mónika

 

kedd 3. óra

hétfő 4. óra

25.

Kovács Éva

14.AB

kedd 5. óra

kedd 5. óra

26.

Laczik István

 

péntek 8. óra

hétfő 1. óra

27.

Makláriné Baksa Anita

11.V3

csütörtök 2. óra

péntek 2. óra

28.

Molnárné Somoskőy Réka

10.DV3

csütörtök 3. óra

péntek 1. óra

29.

Nádudvari Klára

 

szerda 2. óra

csütörtök 3. óra

30.

Pálné Banka Dóra

 

hétfő 8. óra

hétfő 8. óra

31.

Patakiné Buzás Szilvia

 

kedd 3. óra

kedd 3. óra

32.

Patkós Istvánné

 

kedd 6. óra

szerda 6. óra

33.

Patrovics Klára

11.A

kedd 1. óra

kedd 4. óra

34.

Pernyészné Henter Katalin

11.B

hétfő 4. óra

kedd 4. óra

35.

Sándor Erzsébet

 

kedd 6. óra

hétfő 2. óra

36.

Tamasi Marina Blanka

14.V

péntek 6. óra

szerda 3. óra

37.

Tasi Ágnes

9.V2

hétfő 5. óra

kedd 5. óra

38.

Tátrai-Magyar Szilvia

13.K1

kedd 2. óra

hétfő 3. óra

39.

Torda Ferencné

11.V2

péntek 3. óra

péntek 5. óra

40.

Varga-Vadnai Andrea

9.D

szerda 3. óra

kedd 3. óra

41.

Vendriczki Róbert

9.V3

csütörtök 6. óra

péntek 2. óra

42.

Virág Katalin

12.B

hétfő 6. óra

csütörtök 4. óra

 

 

 

 

ÓRAADÓK

 

Botka Veronika

-

az iskolavezetéssel történt telefonos egyeztetés alapján

 

Dr. Nagy-Kovács Erika

-

 

Perényi Rita

-

 

Simonné Tóth Katalin

-

 

Szabó László

-

 

Kiss Dániel

-

 

Vinczéné Nagy Erzsébet

-

 

Szalay Andrea

 

 

Keresztesné Horváth Andrea

 

 

Szeles Ilona

 

             

 

 

Köszönöm együttműködésüket!

 


PARTNEREINK:

ecdl_logo.jpg HKIK_log.jpg NKIK_log.jpg BKIKlog.png JNSZKIK_kicsi.jpg gyngyszv_fsz_log.jpg gla_log_gif.gif kekes.gif hotel-residence-ozon-superior-logo.png lifestyle-hotel_logo_220x200.png 000009490_grandhotel_galya_logo.jpg.jpg

Infoblokk.jpg


Novemberi

programok


LEGFRISSEBB HÍREINK

Véletlenszerű képek 

Videók

Külkapcsolataink

testvriskolk_2012.jpg

Oldal megtekintések

Bejelentkezés © Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum | Média ajánlat | Oldaltékép

logók