languages

Értékes helyezések az egri Tollaslabda Diákolimpián

2019. 01. 31., 16:05

Nemrég Egerben jártak tanulóink, méghozzá azért, hogy ezúttal tollaslabda sportágban szerzett tapasztalataikat kamatoztassák, illetve, hogy megmutassák mire is képesek ebben a rendkívül szórakoztató sportban.


Természetesen az eredmények sem maradtak el: sok jó helyezést sikerült elérniük diákjainknak. Tóth Bálint, 10.a osztályos tanulónk 1. helyen végzett korcsoportjában, Juhász Krisztián és Huszár Vivien egyaránt ezüstérmet szereztek a legidősebbek között, valamint Tóth Gábor -szintén a legidősebb korosztályban- épphogy lemaradt a dobogóról, a 4. helyet megszerezve.

Bízunk benne, hogy a sok izgalom mellett jó élményekkel is gazdagodtak azon tanulóink, akik részt vettek a versenyen, ezúton is köszönjük nekik a részvételt, illetve gratulálunk az elért eredményekhez!

Az eseményről készült képek ide kattintva tekinthetők meg.

Infoblokk.jpg


Júniusi

programok


LEGFRISSEBB HÍREINK

Véletlenszerű képek 

Videók

Külkapcsolataink

testvriskolk_2012.jpg

Oldal megtekintések

Bejelentkezés © Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum | Média ajánlat | Oldaltékép

logók