languages

Pályaválasztási Kiállítás 2018, Eger

2018. 11. 08., 10:19

November 6-án az egri Építsd a jövőd - Pályaválasztási Kiállításon mutattuk be iskolánkat. Standunknál 1 fő gyakorlati-oktatásvezető, 3 fő szakoktató és 4 tanuló képviselt bennünket. 


A megjelenés célja iskolánk képzési struktúrájának, szakmaválasztási lehetőségeinknek bemutatása volt az egri és Eger környéki valamint más megyei települések általános iskolás tanulói számára. Kiemelt szerepet szántunk a szakmák szépségeinek bemutatására a szakács, pincér cukrász és vendéglátásszervező szakmákban. Éppen ezért játékokkal is készültünk az eladó és kereskedő valamint a turisztikai szervező, értékesítő szakmák bemutatására, sikeresnek bizonyult volt a pályaválasztási kvíz is. A kiállításon modern technikai eszközök segítették (indukciós főzőlap, projektor, TV, VR szemüveg, drón) az iskolabemutatót, így minden adott volt, hogy kellőképpen megismertessük a helyszínen jelen lévőkkel intézményünket.

 

Az eseményen készült képekért ide kattints.

Infoblokk.jpg


Júniusi

programok


LEGFRISSEBB HÍREINK

Véletlenszerű képek 

Videók

Külkapcsolataink

testvriskolk_2012.jpg

Oldal megtekintések

Bejelentkezés © Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum | Média ajánlat | Oldaltékép

logók